Elisabeth de Musical was dé grote winnaar van de avond en sleepte maar liefst zes prijzen in de wacht, waaronder die voor Beste Grote Musical. De prijs voor Beste Kleine Musical ging naar Josephine B. – Een leven in revue. Beide producties wisten het de jury te raken met hun creatieve originele aanpak, indrukwekkende vertolkingen en sterke regie. Daarmee mogen zij zich de grote winnaars van de avond noemen.
Ook het publiek liet van zich horen. De publieksprijs voor Beste Musical werd uitgereikt aan 40-45, de Musical, vanwege het meeslepende verhaal en de intense beleving waarbij het publiek letterlijk wordt meegenomen in de donkere periode in onze geschiedenis. De prijs voor Beste Familiemusical ging naar Belle en het Beest, een voorstelling die jong en oud wist te raken dankzij het de betoverende muziek en schitterende kostuums.
Met de herkenbare sound van Doe Maar! en een flinke dosis energie wisten Wolter en Daniël het publiek vanaf de eerste noot te raken. Hun spetterende optreden zette de zaal volledig op z’n kop en bracht de nostalgie tot leven. Het was het enige optreden van de avond met een live band, een muzikaal hoogtepunt om niet te vergeten.